Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][250 SLOTÓW][SKYBLOCK+PARKOUR+SG][AUTORSKIE PLUGINY][MASZYNA 32GB]★★ IronCraft ★★ Serwer o którym marzysz!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Iron_(Block).pngk2grjq.jpgIron_(Block).png

Adres IP : MC.Iron-Craft.PL

===================================================================

Marzyłeś kiedyś o serwerze wolnym od cziterów, bugów?

O serwerze na którym administracja zawsze Ci pomoże?

Ten serwer jest właśnie dla Ciebie!

9WWTt.png

 

de2zjo.gifADRES IP : MC.Iron-Craft.PL

de2zjo.gifTYP : SkyBlock+Parkour+SurvivalGames

de2zjo.gifIlość slotów : 250

de2zjo.gifPREMIUM : dialog_cancel.png

de2zjo.gifMOBY : yes.png

de2zjo.gifPvP : yes.png

de2zjo.gifBIAŁA LISTA : dialog_cancel.png

de2zjo.gif24/7 : yes.png

 

MkYhE.png

Idealnie skonfigurowane i dobrane, w tym autorskie!

Jest ich około 35.

 

===================================================================

Kontakt z H@ :

PW

GG : 40710934

Skype : AvaterysPL

 

Podoba się serwer?

Nie żałuj pozytywnego komentarza i kliknij "Lubię to"!

;)

5465845486.png

Opublikowano

Spawnu nie ma dobrze ustawionego jak wpisze /spawn zabija graczy...

 

 

dowod screenny

 

 

javaw2013011218400136.png

 

javaw2013011218400543.png

 

Na spawnie jest pvp on jak wpisze /spawn robi sie tak jak screenach

Opublikowano

Na początku zawaliłeś/aś sprawę z tym logiem... tytuł mi się podoba reszta też ale te logo mnie zapadło :/

co do serwera to nie wiem bo prezentacja mnie nie zachęciła : /.. radzę robić lepsze prezentacje :)

Pozdrawiam, Widzialny

Opublikowano

Na początku zawaliłeś/aś sprawę z tym logiem... tytuł mi się podoba reszta też ale te logo mnie zapadło :/

co do serwera to nie wiem bo prezentacja mnie nie zachęciła : /.. radzę robić lepsze prezentacje :)

Pozdrawiam, Widzialny

Co złego z logo? :>

A nie oceniaj serwera po prezentacji. ;)

5465845486.png

Opublikowano

Zabija mnie na spawnie omg nie polecam tego serwera -,-

Jak im utniesz palce, skręca lolka nogami,

jak utniesz tez nogi, to ci wyjebią z bani,

a jak utniesz banie, chociaz umrą z jajami !

Opublikowano

Mnie także ciągle zabija. Gdy wchodzie na server, loguje się - zaczynam płonąć. Jak szybko wpisałem /spawn to teleportowało mnie w stone ( Oczywiście zginąłem ). A kiedy wcisnąłem przycisk [RESPAWN] to mnie wyrzuca za latanie... Mam nadzieje, że naprawicie ten błąd bo chciałbym zagrać na tym serverze ;)

Opublikowano

Mnie także ciągle zabija. Gdy wchodzie na server, loguje się - zaczynam płonąć. Jak szybko wpisałem /spawn to teleportowało mnie w stone ( Oczywiście zginąłem ). A kiedy wcisnąłem przycisk [RESPAWN] to mnie wyrzuca za latanie... Mam nadzieje, że naprawicie ten błąd bo chciałbym zagrać na tym serverze ;)

Mnie także ciągle zabija. Gdy wchodzie na server, loguje się - zaczynam płonąć. Jak szybko wpisałem /spawn to teleportowało mnie w stone ( Oczywiście zginąłem ). A kiedy wcisnąłem przycisk [RESPAWN] to mnie wyrzuca za latanie... Mam nadzieje, że naprawicie ten błąd bo chciałbym zagrać na tym serverze ;)

Co do tego to sprawka graczy i braku świadomości admina. Gracz zablokował wszystkich w spawnie minecraft a spawn pluginu jest źle ustawiony tzn. tp cie odp kordy ale nie na świecie spawnu. Tymczasowo radze używać komędy /sg join zastępuje ona komęde /spawn :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...